Najlepšie tepovanie v Hlohovci

Tepovanie Hlohovec

V Hlohovci sme na domácej pôde a naše upratovacie služby a tepovanie tu využíva najviac našich klientov.  
Výhody tepovania v Hlohovci od vyglancuj.sk sú najmä v tom, že nás ako tepovačov a upratovačov a zároveň často aj kamarátov poznáte. Termíny tepovania v Hlohovci vieme zabezpečiť takmer okamžite. Objednávky na tepovanie v Hlohovci vybavujeme bez čakania a vždy profesionálne a s úsmevom na tvári. 

Požičovňa tepovačov Hlohovec

zabezpečuje naša spoločnosť v tých klientov, ktorí majú záujem si prenajať tepovač. V našej požičovni tepovačov v Hlohovci i v Šulekove prenajímame tepovače značky Karcher typu Puzzi 8/1 alebo Puzzi 10/1. K tepovaču Vám požičiame aj profi náradie ako je napr. rotačná kefa, ktorá Vám uľahčí prácu pri tepovaní. Zároveň v cene požičania tepovača máte aj čistiace prostriedky na tepovanie a odstraňovanie fľakov. 

 
Tepovanie v Hlohovci bez čakania, resp. do 24 hodín 
tepovanie všetkého druhu poskytované aj viacerými profesionálmi

Tepovanie Hlohovec väčšieho rozsahu

V prípade, že ste firma alebo ste sa dohodli so susedmi (rodinou), že je potrebné vytepovať viaceré autá, sedačky, matrace alebo nadrozmerné koberce, alokujeme viacero zamestnancov, aby tepovanie u Vás prebehlo, čo najrýchlejšie. Samozrejme, že v tomto prípade Vás odmeníme aj množstevnou zľavou na tepovanie. 

Máte zájem o tepovanie ? Kontaktujte nás alebo

objednajte tepovanie tu